ПРО БРЕНД

ModaMilano – молодий, яскравий, сучасний європейський бренд взуття та аксесуарів із динамічним італійським концептом, що завоював визнання шанувальників модних тенденцій.
ModaMilano – бренд зі своїм ім'ям та історією, у взуттєвому бізнесі з 1988 року.
Наша команда, що складається з 250 активних і творчих людей з креативними та сміливими ідеями, крокує в ногу з часом, підтримуючи прагнення до самовираження та підкреслюючи індивідуальність кожної людини.

Відмінна риса бренду - створення колекцій взуття та аксесуарів, які втілюють у собі модні тенденції Мілана, Лондона, Парижа, Нью-Йорка, Токіо. Головні критерії нашого взуття – це стиль, комфорт та безпека.
У нових колекціях завдяки злагодженій професійній роботі команди дизайнерів втілені найактуальніші тренди.

КОРПОРАТИВНА ФІЛОСОФІЯ
Наші цінності: ми команда відповідальних, амбітних та креативних людей. Завжди прагнемо інновацій, прагнемо своїм продуктом не просто дивувати, а передбачати ваші очікування. Ми цінуємо індивідуальність та заохочуємо культурний розвиток та особистісне зростання нашої команди. Дотримуємося високих стандартів у робочій етиці та виробництві нашої продукції. Ми не боїмося викликів і ставимося до них як до можливості проявити свою компетенцію і набути нового досвіду.
Вважаємо чесність та відкритість запорукою міцних партнерських відносин!

ВИРОБНИЦТВО
Взуття та аксесуари ModaMilano виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні в Україні (власне виробництво), Італії, Туреччині та Китаї. Є власна дизайн студія «Vittorio Pritti».
Комплектуючі матеріали та фурнітура закуповуються у країнах Європи. Ми застосовуємо контроль якості від вибору шкіри до сертифікованої остаточної перевірки.
Дизайн та стилісти – з Італії, керуюча маркетингова компанія – у Торонто (Канада), взуття – для України.

Бренд ModaMilano – це європейська якість. У наших магазинах ви знайдете різноманітність асортименту стильного взуття та аксесуарів. В наявності моделі як за прийнятною вартістю, так і дорожчі дизайнерські рішення.
Колекції ModaMilano – для людей, які йдуть за своєю мрією, з яскравою індивідуальністю та активною життєвою позицією, які віддають перевагу стилю, стежать за модними тенденціями, але водночас не забувають про комфорт.


30+ років у взуттєвому бізнесі
250+ людей працює в нашій компанії
15+ фабрик у чотирьох країнах виробниках: Україна, Італія, Туреччина, Китай
1500+ моделей жіночого та чоловічого взуття

ModaMilano – разом до мрії!