ПРО БРЕНД

ModaMilano – молодий, яскравий, сучасний європейський бренд взуття та аксесуарів із динамічним італійським концептом, що завоював визнання шанувальників модних тенденцій.
ModaMilano – бренд зі своїм ім'ям та історією, у взуттєвому бізнесі з 1988 року.
Наша команда, що складається з 250 активних і творчих людей з креативними та сміливими ідеями, крокує в ногу з часом, підтримуючи прагнення до самовираження та підкреслюючи індивідуальність кожної людини.

Відмінна риса бренду - створення колекцій взуття та аксесуарів, які втілюють у собі модні тенденції Мілана, Лондона, Парижа, Нью-Йорка, Токіо. Головні критерії нашого взуття – це стиль, комфорт та безпека.
У нових колекціях завдяки злагодженій професійній роботі команди дизайнерів втілені найактуальніші тренди.

КОРПОРАТИВНА ФІЛОСОФІЯ
Наші цінності: ми команда відповідальних, амбітних та креативних людей. Завжди прагнемо інновацій, прагнемо своїм продуктом не просто дивувати, а передбачати ваші очікування. Ми цінуємо індивідуальність та заохочуємо культурний розвиток та особистісне зростання нашої команди. Дотримуємося високих стандартів у робочій етиці та виробництві нашої продукції. Ми не боїмося викликів і ставимося до них як до можливості проявити свою компетенцію і набути нового досвіду.
Вважаємо чесність та відкритість запорукою міцних партнерських відносин!


МІСІЯ 
Місія бренду - дарувати радість і яскраві емоції людям кожного дня, створюючи комфортні, екологічні, надійні вироби з застосуванням інноваційних технологій, ексклюзивних рішень у дизайні, підтримуючи прагнення до самовираження та підкреслюючи індивідуальність кожної людини.


ВІЗІЯ
Наша візія - передбачати запити та виходити за рамки очікувань наших клієнтів, поєднувати новітні технології та високі стандарти якості, створювати продукцію, що відповідає життєвим цінностям і дарує насолоду та комфорт у користуванні.


ВИРОБНИЦТВО
Взуття та аксесуари ModaMilano виготовляються на сучасному, високотехнологічному італійському обладнанні в Україні. 
Дизайн розробляємо у власній студії «Vittorio Pritti».
Комплектуючі матеріали, шкіра, підклад, матеріали для устілок та фурнітура - європейської якості.
Колодки - італійський дизайн, адаптований під українські повноти.
Ми зостосовуємо контроль якості від відбору шкіри до сертифікованої остаточної перевірки.
Дизайн та стилісти – з Італії, взуття – для України.

Бренд ModaMilano – це європейська якість. У наших магазинах ви знайдете різноманітність асортименту стильного взуття та аксесуарів. В наявності моделі як за прийнятною вартістю, так і дорожчі дизайнерські рішення.
Колекції ModaMilano – для людей, які йдуть за своєю мрією, з яскравою індивідуальністю та активною життєвою позицією, які віддають перевагу стилю, стежать за модними тенденціями, але водночас не забувають про комфорт.


30+ років у взуттєвому бізнесі
250+ людей працює в нашій компанії
1500+ моделей жіночого та чоловічого взуття

ModaMilano – разом до мрії!